Końcowe wyniki zawodów                                          2021-06-26 12:12:23
                            Mistrzostwa Gminy Galewice
===PRO SPORT Piotr Paszynski=========================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10         1.7km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Ertel Alicja             MUKS Junior Ochędzyn E70            24.49  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         3.0km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Herbec Anna              MUKS Junior Ochędzyn E70            37.10  +      0.00
  2.Chałupka Zuzanna         UKS Grom Sokolniki   E11            38.01  +      0.51
  3.Żuczkowska Oliwia        UKS GOK Galewice     E73            43.08  +      5.58
  4.Jarczak Marika           MUKS Junior Ochędzyn E70            49.04  +     11.54
    Piekielna Maja           MUKS Junior Ochędzyn E70        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K16-18      3.5km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Cegiełka Milena          UKS GOK Galewice     E73            29.19  +      0.00
  2.Krzyzostanek Patrycja    UKS Grom Sokolniki   E11            30.58  +      1.39
  3.Domagała Emilia          UKS Grom Sokolniki   E11            32.29  +      3.10
  4.Sucha Andżelika          UKS Grom Sokolniki   E11            37.26  +      8.07
  5.Zawada Martyna           I LO Kępno           LO1            59.21  +     30.02
    Jabłońska Emilia         MUKS Junior Ochędzyn E70        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K21-35      4.2km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Garczarek Justyna        UKS Grom Sokolniki   E11            30.05  +      0.00
  2.Piekielna Angelika       MUKS Junior Ochędzyn E70            40.23  +     10.18
  3.Ertel Krystyna           MUKS Junior Ochędzyn E70            58.18  +     28.13
  4.Chwołka Barbara          MUKS Junior Ochędzyn E70           101.59  +     71.54
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         1.7km    0m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Domagała Konrad          UKS Grom Sokolniki   E11            36.32  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         2.3km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Cegiełka Konrad          UKS GOK Galewice     E73            28.12  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         3.0km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Domagała Jakub           UKS Grom Sokolniki   E11            30.05  +      0.00
  2.Narożny Kacper           UKS GOK Galewice     E73            36.56  +      6.51
 
Końcowe wyniki zawodów: M16-18      3.5km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hryciuk Mikołaj          UKS Grom Sokolniki   E11            33.20  +      0.00
  2.Fronia Jakub             UKS GOK Galewice     E73            39.17  +      5.57
  3.Gliński Jakub            I LO Kępno           LO1            39.36  +      6.16
    Marszałek Alan           UKS Grom Sokolniki   E11        DNF               
    Ertel Jacek              MUKS Junior Ochędzyn E70        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21-35      4.2km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pryjma Fryderyk          UNTS Warszawa        W87            19.56  +      0.00
  2.Piekielny Mariusz        MUKS Junior Ochędzyn E70            25.07  +      5.11
  3.Krzyzostanek Jarosław    UKS Grom Sokolniki   E11            26.47  +      6.51
  4.Musiała Hubert           UKS Grom Sokolniki   E11            41.44  +     21.48
    Ertel Radosław           MUKS Junior Ochędzyn E70        NKl               
    Chmielecki Adam          UKS Grom Sokolniki   E11        DNF               
    Helmfridson Thomas       MUKS Junior Ochędzyn E70        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: Open        1.7km    0m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sliwakowski Adam         MUKS Junior Ochędzyn E70            45.12  +      0.00
    Cegiełka Marta           UKS GOK Galewice     E73        NKl