Lista startowa wg kategorii                                             27.04.2024 09:39:58
                         XXIV Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego
===PRO SPORT Piotr Paszynski=================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K10N        2.6km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Rubach Jagoda            UKS Arkady, Raszków  P3506068   8152331   2.00          R:2015
  2 Kowalczyk Lena           UKS Azymut, Pabianic E7106263   2146596   6.00          R:2015
  3 Wróbel Hanna             UKS GOK, Galewice    E73        2086237  10.00          R:2015
  4 Drygas Ewa               UKS Arkady, Raszków  P3506195   8201795  14.00          R:2016
  5 Paszyńska Klara          UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7505287   8093100  18.00          R:2015
  6 Mazur Matylda            UKS Azymut, Pabianic E7105242   8044575  22.00          R:2016
  7 Fórmańska Zofia          UKS Arkady, Raszków  P3506205   8032098  26.00          R:2016
  8 Stefańska Aleksandra     UKS Arkady, Raszków  P3506202   8071218  30.00          R:2014
  9 ERTEL ALICJA             UKS GOK, Galewice    E73        2086235  34.00          R:2014
 10 Pałamarz-Podgórny Łucja  KS Tęcza Brzezia Łšk D05                 38.00          R:2016
 11 Tomecka Hanna            UKS Azymut, Pabianic E7105632    887224  42.00          R:2014
 12 Goldman Marcelina        UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75        8667268  46.00         
 13 Brzujszczak Kornelia     UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75        8667270  50.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K12         2.1km    0m 7k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Piekiełek Karolina       UKS Arkady, Raszków  P3506067   8032097   1.00          R:2013
  2 Wrona Małgorzata         UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7506189   8667279   5.00         
  3 Rychlik Laura            UKS Arkady, Raszków  P3506072   8070812   9.00          R:2012
  4 Mazur Marta              UKS Azymut, Pabianic E7105243   8044574  13.00          R:2014
  5 Stefańska Dorota         UKS Arkady, Raszków  P3506378   8618319  17.00          R:2012
  6 Domino Zuzanna           SP Siemianice        SPS         339295  21.00          R:2013
  7 Cegła Wiktoria           UKS Arkady, Raszków  P3506374   8110092  25.00          R:2013
  8 Malczewska Katarzyna     UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7505099   8618391  29.00          R:2012
  9 Krawiec Zuzanna          UKS Arkady, Raszków  P3506197   8170112  33.00          R:2012
 10 Adamkiewicz Kaja         UKS Azymut, Pabianic E7106044   2146560  37.00          R:2012
 11 Wojczyk Agata            UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75        8667278  41.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K14         2.9km    0m 8k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Trepczyńska Hanna        UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7505286   8093098   1.00          R:2011
  2 Kozłowska Hanna          UKS Azymut, Pabianic E7106045    886310   5.00          R:2010
  3 Pabich Hanna             UKS Azymut, Pabianic E7104168   8071012   8.00          R:2011
  4 Dobrosz Martyna          UKS Azymut, Pabianic E7106194   8071023  11.00          R:2011
  5 Shats Karolina           SP Siemianice        SPS         339308  14.00          R:2011
  6 Goœciniak Wiktoria       UKS Arkady, Raszków  P3505486   8028100  17.00          R:2010
  7 Gšska Gabriela           LO nr 1 Kępno        L1K         339337  20.00          R:2011
  8 Rychłowska Julia         KS Koœcielec, Chrzan K4804519   8032051  23.00          R:2010
  9 Cieœlak Zofia            UKS Arkady, Raszków  P3506051   8618320  26.00          R:2011
 10 Grzesiak Magdalena       SP Siemianice        SPS         418744  29.00          R:2011
 11 Shats Margaritha         SP Siemianice        SPS         418742  32.00          R:2011
 12 Zielińska Patrycja       UKS Arkady, Raszków  P3506078   8130511  35.00          R:2011
 13 Lorenc Sara              UKS Azymut, Pabianic E7105241    887245  38.00          R:2011
 14 Goœc Zofia               LO nr 1 Kępno        L1K         418743  41.00          R:2011
 15 Hebda Julia              KS Koœcielec, Chrzan K4804520   8032056  47.00          R:2010
 16 Vakant                                                            50.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K16         3.8km    0m 10k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Waœko Anna               UKS Arkady, Raszków  P3505049   8200977  15.00          R:2009
  2 Szefer Nina              LO nr 1 Kępno        L1K         339279  19.00          R:2009
  3 Trzeciak Klaudia         UKS Arkady, Raszków  P3504999   8091403  23.00          R:2009
  4 Pietras Hanna            LO nr 1 Kępno        L1K         339310  27.00          R:2009
  5 Wojczyk Zofia            UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7505025   8667269  31.00         
  6 Uciechowska Oliwia       UKS Arkady, Raszków  P3504416   8132009  35.00          R:2009
  7 Mikołajczak Agata        LO nr 1 Kępno        L1K         339300  39.00          R:2009
  8 Vakant                                                            43.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K18-21      4.4km    0m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ewiak-Paszyńska Alicja   UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75        8229158   2.00          R:1987
  2 Jabłońska Agata          LO nr 1 Kępno        L1K         418702   6.00          R:2005
  3 Stańczak Hanna           UKS Azymut, Pabianic E7106050   2146625  10.00          R:2006
  4 Glińska Paulina          LO nr 1 Kępno        L1K         418706  14.00          R:2005
  5 Cegiełka Milena          UKS Grom, Sokolniki  E1104115   8161026  18.00          R:2006
  6 Dobroœ Aleksandra        UKS Arkady, Raszków  P3503060   8040123  22.00          R:2004
  7 Garczarek Justyna        UKS Grom, Sokolniki  E11         339273  26.00          R:2000
  8 Mieszała Julia           UKS GOK, Galewice    E7306155   2048148  30.00          R:2007
  9 Łšcka Julia              Indywidualnie        IND        8062060  34.00          R:2007
 10 Pabich Maria             UKS Azymut, Pabianic E7100330   8033071  38.00          R:1982
 11 Domagała Emilia          UKS Grom, Sokolniki  E1103835   2048188  42.00          R:2005
 12 Krzyżostanek Partycja    UKS Grom, Sokolniki  E1103838   8088009  46.00          R:2005
 13 Uciechowska Amelia       UKS Arkady, Raszków  P3504035   8060202  50.00          R:2006
 14 Vakant                                                            54.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K35+        3.5km    0m 10k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ruda-Ertel Krystyna      MUKS Junior, Ochędzy E70        2048151   9.00          R:1969
  2 Palczewska Małgorzata    UKS Arkady, Raszków  P3506066   8410270  12.00          R:1984
  3 Lorenc Joanna            UKS Azymut, Pabianic E71         553466  15.00          R:1982
  4 Rubach Karolina          UKS Arkady, Raszków  P3506069   8101049  18.00          R:1980
  5 Mazur Katarzyna          UKS Azymut, Pabianic E7100350   8501692  21.00          R:1983
  6 Vakant                                                            24.00         
  7 Moroz-Gołacka Katarzyna  UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7505274   8093092  27.00          R:1979
  8 Uciechowska Anna         UKS Arkady, Raszków  P3505758   8050683  30.00          R:1983
  9 Sztranek Iwona           UKS Azymut, Pabianic E7104826   2043890  33.00          R:1974
 10 Biniecka Małgorzata      UKS Azymut, Pabianic E71        8500785  36.00         
 11 Goldman Agata            UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75        8667267  39.00         
 
Lista startowa wg kategorii: KM-10R      2.6km    0m 5k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Domagała Antoni          UKS Grom, Sokolniki  E11         339312                 R:2018
  2 Gasztych Amelia          UKS Grom, Sokolniki  E11        2048178                 R:2014
  3 Rajski Kajetan           UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7506333   8093096                 R:2017
  4 Dyczak Gabriela          UKS Arkady, Raszków  P3506368   2016200                 R:2016
  5 KaŸmierczak Zuznanna     UKS Arkady, Raszków  P3506372   2037825                 R:2014
  6 Kosińska Kaja            UKS Arkady, Raszków  P3506367   2016204                 R:2020
  7 Krawiec Michalina        UKS Arkady, Raszków  P35        8281093                 R:2019
  8 Piaskowska Joanna        UKS Arkady, Raszków  P35        2016206                 R:2019
  9 Rychlik Nadia            UKS Arkady, Raszków  P3506201   2016207                 R:2016
 10 Szczepaniak Antonina     UKS Arkady, Raszków  P35        2016201                 R:2016
 11 Ziętek Hanna             UKS Arkady, Raszków  P3506373   2016209                 R:2014
 12 Lerka Alex i Nadia       UKS Grom, Sokolniki  E11         418728                
 13 Wrona Jan, Marta         Indywidualnie        IND         418739                
 
Lista startowa wg kategorii: M10N        2.6km    0m 5k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rajski Dawid             UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7506334   8093097   0.00          R:2015
  2 Lorenc Samuel            UKS Azymut, Pabianic E7106264   2146588   4.00          R:2015
  3 Kowalczyk Wojciech       UKS GOK, Galewice    E73        2048144   8.00          R:2014
  4 Dziembowski Jacek        UKS Azymut, Pabianic E71        9060601  12.00          R:2016
  5 Piaskowski Michał        UKS Arkady, Raszków  P3506387   8045633  16.00          R:2014
  6 Pakos Tomasz             UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7506024   8093093  20.00          R:2016
  7 Stagraczyński Miłosz     UKS Arkady, Raszków  P3506384   8618321  24.00          R:2015
  8 Bartosik Ksawery         UKS GOK, Galewice    E73        2130143  28.00          R:2014
  9 Domagała Oliwier         UKS Grom, Sokolniki  E11        2048143  32.00          R:2014
 10 Pakos Maciej             UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7506020   8093094  36.00          R:2014
 11 Pałamarz-Podgórny Ignacy KS Tęcza Brzezia Łšk D05                 40.00          R:2014
 12 Vakant                                                            44.00         
 13 Stolarek Marcel          UKS GOK, Galewice    E73        2048154  48.00          R:2014
 14 Vakant                                                            52.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M12         2.2km    0m 7k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Drygas Cezary            UKS Arkady, Raszków  P3506052   8102131   3.00          R:2012
  2 Vakant                                                             7.00         
  3 Wolski Ivo               UKS Azymut, Pabianic E7106270    505002  11.00          R:2012
  4 Wróbel Karol             SP Siemianice        SPS         339275  15.00          R:2013
  5 Stasik Aleksander        UKS GOK, Galewice    E73        2048147  19.00          R:2013
  6 Fórmański Franciszek     UKS Arkady, Raszków  P3506055   8032099  23.00          R:2012
  7 Bielawski Antoni         UKS Azymut, Pabianic E7106257    887216  27.00          R:2013
  8 Rachwalak Kacper         SP Siemianice        SPS         418741  31.00          R:2013
  9 Brożyna Antoni           UKS GOK, Galewice    E73        2048153  35.00          R:2013
 10 Pałamarz-Podgórny FlorianKS Tęcza Brzezia Łšk D05                 39.00          R:2013
 11 Vakant                                                            43.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M14         3.1km    0m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Moska Dawid              LO nr 1 Kępno        L1K         339313  17.00          R:2011
  2 Pawiński Mateusz         SP Siemianice        SPS         418703  21.00          R:2011
  3 Siudek Paweł             UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7506331   8667280  25.00          R:2011
  4 Jeż Krzysztof            LO nr 1 Kępno        L1K         413335  29.00          R:2011
  5 Domagała Konrad          UKS Grom, Sokolniki  E1105800   2048152  33.00          R:2011
  6 Galar Franciszek         UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7506188   8093091  37.00          R:2011
  7 Wiœniewski Adam          UKS Azymut, Pabianic E7104406   8095410  41.00          R:2010
  8 Vakant                                                            45.00         
  9 Vakant                                                            49.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M16         3.9km    0m 10k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Trepczyński Franciszek   UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7504220   8667277   7.00         
  2 Teper Adam               LO nr 1 Kępno        L1K         339292  13.00          R:2008
  3 Chmura Patryk            UKS Arkady, Raszków  P3504994   8080904  19.00          R:2008
  4 Domagała Jakub           UKS Grom, Sokolniki  E1104388   8003545  25.00          R:2008
  5 Cegiełka Konrad          UKS GOK, Galewice    E7304336   8110409  31.00          R:2009
  6 Vakant                                                            37.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M18-21      5.8km    0m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Łšcki Jakub              UKS Azymut, Pabianic E7103296   8106111   0.00          R:2006
  2 Nedilko Bohdan           LO nr 1 Kępno        L1K         339321  13.00          R:2005
  3 Kuszka Rafał             Indywidualnie        IND         418720  16.00          R:1994
  4 Gliński Jakub            LO nr 1 Kępno        L1K         339341  19.00          R:2005
  5 Janczyk Patryk           UKS Azymut, Pabianic E71        1403086  22.00          R:1999
  6 Ertel Jacek              MUKS Junior, Ochędzy E70                 25.00          R:2004
  7 Narożny Kacper           UKS GOK, Galewice    E7304119   8664615  28.00          R:2007
  8 Łšcki Łukasz             Indywidualnie        IND        8062059  31.00          R:1982
  9 Hryciuk Mikołaj          UKS Grom, Sokolniki  E1103836   2048162  34.00          R:2005
 10 Vakant                                                            40.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M35+        4.3km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wójcik Łukasz            UKS Azymut, Pabianic E71        8649635   0.00         
  2 Skonieczny Andrzej       KInO ORIENTOP, Wrocł D0302979   1401456   4.00          R:1957
  3 Kryjomski Jerzy          KS Koœcielec, Chrzan K4800963   8032058   8.00          R:1958
  4 Malczewski Wojciech      UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7506026   8442644  12.00          R:1979
  5 Piaskowski Paweł         UKS Arkady, Raszków  P3506393   8234155  16.00          R:1981
  6 Vakant                                                            20.00         
  7 Hebda Ireneusz           KS Koœcielec, Chrzan K4805266   8032060  24.00          R:1976
  8 Trepczyński Jarosław     UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7504221   8093101  28.00          R:1983
  9 Tomecki Tomasz           MKS Metalowiec, ŁódŸ E1705122   8037105  32.00          R:1979
 10 Sztranek Paweł           UKS Azymut, Pabianic E7104827   1407621  36.00          R:1970
 11 Owcarz Rafał             KS Koœcielec, Chrzan K4806326   8032053  40.00          R:1986
 12 Uciechowski Bogdan       UKS Arkady, Raszków  P3505759   8618318  44.00          R:1968
 13 Ledzion Grzegorz         UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7504657   8093119  48.00          R:1971
 14 Vakant                                                            52.00         
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN        1.6km    0m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Korek Kacper             UKS Grom, Sokolniki  E1103837   2048142   5.00          R:2005
  2 Łomża-Trepczyńska Marta  UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7505668   8093102   9.00          R:1983
  3 Wasiak Wiktor            IND Mikorzyn         INM         339348  13.00          R:2000
  4 Woœ Mikołaj              UKS Grom, Sokolniki  E11         418750  21.00          R:2004
  5 Glanc Marcin i Piotr     IND Mikorzyn         INM         418718  25.00          R:2012
  6 Marszałek Alan           UKS Grom, Sokolniki  E11         339282  33.00          R:2006
  7 Pakos Marta              UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75        8093095  37.00          R:1999
  8 Wolska Agnieszka         UKS Azymut, Pabianic E71        2146573  45.00          R:2010
  9 Vakant                                                            49.00         
 10 Krawiec Hanna            UKS Arkady, Raszków  P3506196   2037841                 R:2013
 11 Palczewska Hanna         UKS Arkady, Raszków  P3506065   2037839                 R:2013
 12 Wojtczak Marcelina       UKS Arkady, Raszków  P35        2016191                 R:2013
 13 Bielawna Aleksandra      UKS Arkady, Raszków  P35        2016197                 R:2013
 14 Dyczak Mikołaj           UKS Arkady, Raszków  P35        2016194