Lista startowa klubowa                                           26.04.2024 21:29:37
                      XXIV Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego
===PRO SPORT Piotr Paszynski==========================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa klubowa: D03 - KInO ORIENTOP, Wrocław                   Sobota 27.4.2024
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Skonieczny Andrzej       D0302979 1401456    M35+       4.00         
 
 
Lista startowa klubowa: D05 - KS Tęcza Brzezia Łąka                    Sobota 27.4.2024
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pałamarz-Podgórny FlorianD05              L  M12       39.00         
  2 Pałamarz-Podgórny Ignacy D05              L  M10N      40.00         
  3 Pałamarz-Podgórny Łucja  D05              L  K10N      38.00         
Wypoż. karty-SI:3
 
 
Lista startowa klubowa: E11 - UKS Grom, Sokolniki                      Sobota 27.4.2024
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Domagała Antoni          E11              L  KM-10R                  
  2 Domagała Oliwier         E11      2048143    M10N      32.00         
  3 Garczarek Justyna        E11              L  K18-21    26.00         
  4 Gasztych Amelia          E11      2048178    KM-10R                  
  5 Marszałek Alan           E11              L  OPEN      33.00         
  6 Woś Mikołaj              E11              L  OPEN      21.00         
  7 Domagała Emilia          E1103835 2048188    K18-21    42.00         
  8 Hryciuk Mikołaj          E1103836 2048162    M18-21    34.00         
  9 Korek Kacper             E1103837 2048142    OPEN       5.00         
 10 Krzyżostanek Partycja    E1103838 8088009    K18-21    46.00         
 11 Cegiełka Milena          E1104115 8003547    K18-21    18.00         
 12 Domagała Jakub           E1104388 8003545    M16       25.00         
 13 Domagała Konrad          E1105800 2048152    M14       33.00         
Wypoż. karty-SI:4
 
 
Lista startowa klubowa: E17 - MKS Metalowiec, Łódź                     Sobota 27.4.2024
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomecki Tomasz           E1705122 8037105    M35+      32.00         
 
 
Lista startowa klubowa: E70 - MUKS Junior, Ochędzyn                    Sobota 27.4.2024
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ertel Jacek              E70              L  M18-21    25.00         
  2 Ruda-Ertel Krystyna      E70      2048151    K35+       9.00         
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: E71 - UKS Azymut, Pabianice                    Sobota 27.4.2024
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dziembowski Jacek        E71      9060601    M10N      12.00         
  2 Janczyk Patryk           E71       403086    M18-21    22.00         
  3 Lorenc Joanna            E71       553466    K35+      15.00         
  4 Wolska Agnieszka         E71              L  OPEN      45.00         
  5 Wójcik Łukasz            E71              L  M35+       0.00         
  6 Biniecka Katarzyna       E71              L  K35+      36.00         
  7 Pabich Maria             E7100330 8033071    K18-21    38.00         
  8 Mazur Katarzyna          E7100350 8501692    K35+      21.00         
  9 Mazur Michał             E7102952 8500785    M35+      20.00         
 10 Łącki Jakub              E7103296 8106111    M18-21    37.00         
 11 Pabich Hanna             E7104168 8071012    K14        8.00         
 12 Wiśniewski Adam          E7104406 8095410    M14       41.00         
 13 Sztranek Iwona           E7104826 2043890    K35+      33.00         
 14 Sztranek Paweł           E7104827 1407621    M35+      36.00         
 15 Lorenc Sara              E7105241  887245    K14       38.00         
 16 Mazur Matylda            E7105242 8044575    K10N      22.00         
 17 Mazur Marta              E7105243 8044574    K12       13.00         
 18 Tomecka Hanna            E7105632  887224    K10N      42.00         
 19 Adamkiewicz Kaja         E7106044 2146560    K12       37.00         
 20 Kozłowska Hanna          E7106045  886310    K14        5.00         
 21 Stańczak Hanna           E7106050 2146625    K18-21    10.00         
 22 Dobrosz Martyna          E7106194 8071023    K14       11.00         
 23 Bielawski Antoni         E7106257  887216    M12       27.00         
 24 Kowalczyk Lena           E7106263 2146596    K10N       6.00         
 25 Lorenc Samuel            E7106264 2146588    M10N      44.00         
 26 Wolski Ivo               E7106270  505002    M12       11.00         
Wypoż. karty-SI:3
 
 
Lista startowa klubowa: E73 - UKS GOK, Galewice                        Sobota 27.4.2024
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartosik Ksawery         E73      2130143    M10N      28.00         
  2 Brożyna Antoni           E73      2048153    M12       35.00         
  3 ERTEL ALICJA             E73      2086235    K10N      34.00         
  4 Kowalczyk Wojciech       E73      2048144    M10N       8.00         
  5 Stasik Aleksander        E73      2048147    M12       19.00         
  6 Stolarek Marcel          E73      2048154    M10N      48.00         
  7 Wróbel Hanna             E73      2086237    K10N      10.00         
  8 Narożny Kacper           E7304119 8664615    M18-21    28.00         
  9 Cegiełka Konrad          E7304336 2086643    M16       31.00         
 10 Mieszała Julia           E7306155 2048148    K18-21    30.00         
 
 
Lista startowa klubowa: E75 - UKS Orientuś, Łódź                       Sobota 27.4.2024
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ewiak-Paszyńska Alicja   E75      8229158    K18-21     2.00         
  2 Pakos Marta              E75      8093095    OPEN      37.00         
  3 Siudek Paweł             E75              L  M14       25.00         
  4 Goldman Marcelina        E75              L  K10N      46.00         
  5 Wojczyk Agata            E75              L  K12       41.00         
  6 Goldman Agata            E75              L  K35+      39.00         
  7 Trepczyński Franciszek   E7504220         L  M16        7.00         
  8 Trepczyński Jarosław     E7504221 8093101    M35+      28.00         
  9 Ledzion Grzegorz         E7504657 8093119    M35+      48.00         
 10 Wojczyk Zofia            E7505025         L  K16       31.00         
 11 Malczewska Katarzyna     E7505099 8618391    K12       29.00         
 12 Moroz-Gołacka Katarzyna  E7505274 8093092    K35+      27.00         
 13 Trepczyńska Hanna        E7505286 8093098    K14       44.00         
 14 Paszyńska Klara          E7505287 8093100    K10N      18.00         
 15 Łomża-Trepczyńska Marta  E7505668 8093102    OPEN       9.00         
 16 Pakos Maciej             E7506020 8093094    M10N      36.00         
 17 Pakos Tomasz             E7506024 8093093    M10N      20.00         
 18 Malczewski Wojciech      E7506026 8442644    M35+      12.00         
 19 Galar Franciszek         E7506188 8093091    M14       37.00         
 20 Wrona Małgorzata         E7506189         L  K12        5.00         
 21 Siudek Paweł             E7506331         L  M14       45.00         
 22 Rajski Kajetan           E7506333 8093096    KM-10R                  
 23 Rajski Dawid             E7506334 8093097    M10N       0.00         
Wypoż. karty-SI:8
 
 
Lista startowa klubowa: IND - Indywidualnie                            Sobota 27.4.2024
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Glanc Marcin i Piotr     IND              L  OPEN      25.00         
  2 Kuszka Rafał             IND              L  M18-21    16.00         
  3 Łącka Julia              IND      8062060    K18-21    34.00         
  4 Łącki Łukasz             IND      8062059    M18-21    31.00         
  5 Wasiak Wiktor            IND              L  OPEN      13.00         
  6 Lerka Alex i Nadia       IND              L  KM-10R                  
Wypoż. karty-SI:4
 
 
Lista startowa klubowa: K48 - KS Kościelec, Chrzanów                   Sobota 27.4.2024
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kryjomski Jerzy          K4800963 8032058    M35+       8.00         
  2 Rychłowska Julia         K4804519 8032051    K14       23.00         
  3 Hebda Julia              K4804520 8032056    K14       47.00         
  4 Hebda Ireneusz           K4805266 8032060    M35+      24.00         
  5 Owcarz Rafał             K4806326 8032053    M35+      40.00         
 
 
Lista startowa klubowa: L1K - LO nr 1 Kępno                            Sobota 27.4.2024
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gąska Gabriela           L1K              L  K14       20.00         
  2 Glińska Paulina          L1K              L  K18-21    14.00         
  3 Gliński Jakub            L1K              L  M18-21    19.00         
  4 Gośc Zofia               L1K              L  K14       41.00         
  5 Jabłońska Agata          L1K              L  K18-21     6.00         
  6 Jeż Krzysztof            L1K              L  M14       29.00         
  7 Mikołajczak Agata        L1K              L  K16       39.00         
  8 Moska Dawid              L1K              L  M14       17.00         
  9 Nedilko Bohdan           L1K              L  M18-21    13.00         
 10 Pietras Hanna            L1K              L  K16       27.00         
 11 Szefer Nina              L1K              L  K16       19.00         
 12 Teper Adam               L1K              L  M16       13.00         
Wypoż. karty-SI:12
 
 
Lista startowa klubowa: P35 - UKS Arkady, Raszków                      Sobota 27.4.2024
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krawiec Michalina        P35      8281093    KM-10R                  
  2 Piaskowska Joanna        P35      2016206    KM-10R                  
  3 Szczepaniak Antonina     P35      2016201    KM-10R                  
  4 Wojtczak Marcelina       P35      2016191    OPEN      29.00         
  5 Bielawna Aleksandra      P35      2016197    OPEN      41.00         
  6 Dobroś Aleksandra        P3503060 8040123    K18-21    22.00         
  7 Uciechowska Amelia       P3504035 8060202    K18-21    50.00         
  8 Uciechowska Oliwia       P3504416 8132009    K16       35.00         
  9 Chmura Patryk            P3504994 8080904    M16       19.00         
 10 Trzeciak Klaudia         P3504999 8091403    K16       23.00         
 11 Waśko Anna               P3505049 8200977    K16       15.00         
 12 Gościniak Wiktoria       P3505486 8028100    K14       17.00         
 13 Uciechowska Anna         P3505758 8050683    K35+      30.00         
 14 Uciechowski Bogdan       P3505759 8618318    M35+      44.00         
 15 Gościniak Karolina       P3505763 8102674    K35+      24.00         
 16 Cieślak Zofia            P3506051 8618320    K14       26.00         
 17 Drygas Cezary            P3506052 8102131    M12        3.00         
 18 Fórmański Franciszek     P3506055 8032099    M12       23.00         
 19 Palczewska Hanna         P3506065 2037839    OPEN      17.00         
 20 Palczewska Małgorzata    P3506066 8410270    K35+      12.00         
 21 Piekiełek Karolina       P3506067 8032097    K12        1.00         
 22 Rubach Jagoda            P3506068 8152331    K10N       2.00         
 23 Rubach Karolina          P3506069 8101049    K35+      18.00         
 24 Rychlik Laura            P3506072 8070812    K12        9.00         
 25 Zielińska Patrycja       P3506078 8130511    K14       35.00         
 26 Wdowczyk Mateusz         P3506106 8102673    M12        7.00         
 27 Drygas Ewa               P3506195 8201795    K10N      14.00         
 28 Krawiec Hanna            P3506196 2037841    OPEN       1.00         
 29 Krawiec Zuzanna          P3506197 8170112    K12       33.00         
 30 Rychlik Nadia            P3506201 2016207    KM-10R                  
 31 Stefańska Aleksandra     P3506202 8071218    K10N      30.00         
 32 Fórmańska Zofia          P3506205 8032098    K10N      26.00         
 33 Kosińska Kaja            P3506367 2016204    KM-10R                  
 34 Dyczak Gabriela          P3506368 2016200    KM-10R                  
 35 Kaźmierczak Zuznanna     P3506372 2037825    KM-10R                  
 36 Ziętek Hanna             P3506373 2016209    KM-10R                  
 37 Cegła Wiktoria           P3506374 8110092    K12       25.00         
 38 Stefańska Dorota         P3506378 8618319    K12       17.00         
 39 Piekiełek Krzysztof      P3506383 2037831    M10N       4.00         
 40 Stagraczyński Miłosz     P3506384 8618321    M10N      24.00         
 41 Piaskowski Michał        P3506387 8045633    M10N      16.00         
 42 Piaskowski Paweł         P3506393 8234155    M35+      16.00         
 
 
Lista startowa klubowa: SPS - SP Siemianice                            Sobota 27.4.2024
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Domino Zuzanna           SPS              L  K12       21.00         
  2 Grzesiak Magdalena       SPS              L  K14       29.00         
  3 Pawiński Mateusz         SPS              L  M14       21.00         
  4 Rachwalak Kacper         SPS              L  M12       31.00         
  5 Shats Karolina           SPS              L  K14       14.00         
  6 Shats Margaritha         SPS              L  K14       32.00         
  7 Wróbel Karol             SPS              L  M12       15.00         
Wypoż. karty-SI:7