Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                27.04.2024 12:11:04
                                                            XXIV Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego
===PRO SPORT Piotr Paszynski=======================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10N        2.6km    0m 5k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-35      3-36      4-37      5-99    
  1 Mazur Matylda                  12.17  3.28/7    5.17/3    7.38/2    9.58/1*  11.20/1*  12.17/1* 
    UKS Azymut, Pabianice                 3.28/7    1.49/3    2.21/5    2.20/1*   1.22/5    0.57/11 
  2 ERTEL ALICJA                   12.52  2.52/2    4.42/1*   6.38/1*  11.04/3   12.17/2   12.52/2  
    UKS GOK, Galewice                     2.52/2    1.50/4    1.56/1*   4.26/9    1.13/3    0.35/1* 
  3 Paszyńska Klara                12.59  3.11/6    6.34/7    8.46/6   11.21/4   12.22/3   12.59/3  
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                    3.11/6    3.23/9    2.12/3    2.35/4    1.01/2    0.37/2  
  4 Rubach Jagoda                  13.29  3.06/5    5.07/2    8.03/4   10.56/2   12.41/4   13.29/4  
    UKS Arkady, Raszków                   3.06/5    2.01/5    2.56/6    2.53/6    1.45/10   0.48/5  
  5 Tomecka Hanna                  13.55  2.37/1*   6.01/6    9.01/7   11.29/5   13.01/5   13.55/5  
    UKS Azymut, Pabianice                 2.37/1*   3.24/10   3.00/7    2.28/2    1.32/8    0.54/10 
  6 Wróbel Hanna                   14.02  4.20/8    5.40/5    7.43/3   11.53/6   13.13/6   14.02/6  
    UKS GOK, Galewice                     4.20/8    1.20/1*   2.03/2    4.10/8    1.20/4    0.49/7  
  7 Stefańska Aleksandra           17.31  8.50/11  10.31/9   12.44/8   15.26/8   16.54/7   17.31/7  
    UKS Arkady, Raszków                   8.50/11   1.41/2    2.13/4    2.42/5    1.28/6    0.37/2  
  8 Kowalczyk Lena                 17.59  2.55/3    5.17/3    8.23/5   15.08/7   17.11/8   17.59/8  
    UKS Azymut, Pabianice                 2.55/3    2.22/6    3.06/8    6.45/12   2.03/11   0.48/5  
  9 Fórmańska Zofia                21.50  8.29/9   12.37/12  17.00/11  19.30/9   21.00/9   21.50/9  
    UKS Arkady, Raszków                   8.29/9    4.08/11   4.23/10   2.30/3    1.30/7    0.50/8  
 10 Drygas Ewa                     22.12  9.34/12  12.02/11  16.02/9   19.31/10  21.13/10  22.12/10 
    UKS Arkady, Raszków                   9.34/12   2.28/7    4.00/9    3.29/7    1.42/9    0.59/12 
 11 Brzujszczak Kornelia           26.13  8.44/10  11.57/10  18.22/12  24.23/11  25.20/11  26.13/11 
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                    8.44/10   3.13/8    6.25/11   6.01/11   0.57/1*   0.53/9  
 12 Goldman Marcelina              28.23  3.01/4    7.49/8   16.55/10  24.56/12  27.40/12  28.23/12 
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                    3.01/4    4.48/12   9.06/13   8.01/13   2.44/13   0.43/4  
 13 Pałamarz-Podgórny Łucja        39.33 16.08/13  21.55/13  30.58/13  35.54/13  38.26/13  39.33/13 
    KS Tęcza Brzezia Łška                16.08/13   5.47/13   9.03/12   4.56/10   2.32/12   1.07/13 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         2.1km    0m 7k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-34      3-35      4-52      5-36      6-46      7-99    
  1 Malczewska Katarzyna           18.42  4.10/2    6.48/2    8.20/2   11.00/2   13.38/2   16.47/1*  18.10/1*  18.42/1* 
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                    4.10/2    2.38/2    1.32/4    2.40/6    2.38/3    3.09/1*   1.23/2    0.32/1* 
  2 Rychlik Laura                  20.50  3.50/1*   6.26/1*   7.42/1*   9.11/1*  11.27/1*  18.57/2   20.16/2   20.50/2  
    UKS Arkady, Raszków                   3.50/1*   2.36/1*   1.16/1*   1.29/1*   2.16/1*   7.30/4    1.19/1*   0.34/2  
  3 Krawiec Zuzanna                23.51  5.38/3    8.38/3   10.14/3   12.35/3   16.19/4   21.32/3   23.12/3   23.51/3  
    UKS Arkady, Raszków                   5.38/3    3.00/3    1.36/7    2.21/5    3.44/6    5.13/3    1.40/5    0.39/7  
  4 Mazur Marta                    26.16  6.50/7   10.01/5   11.49/5   17.01/8   19.50/5   23.54/4   25.35/4   26.16/4  
    UKS Azymut, Pabianice                 6.50/7    3.11/4    1.48/8    5.12/9    2.49/4    4.04/2    1.41/6    0.41/8  
  5 Wrona Małgorzata               28.02  5.57/4    9.44/4   11.10/4   13.17/4   15.37/3   25.55/5   27.25/5   28.02/5  
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                    5.57/4    3.47/6    1.26/2    2.07/3    2.20/2   10.18/8    1.30/4    0.37/6  
  6 Wojczyk Agata                  30.58  7.57/10  12.36/9   14.04/9   16.06/6   20.17/7   28.29/6   30.23/6   30.58/6  
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                    7.57/10   4.39/8    1.28/3    2.02/2    4.11/7    8.12/6    1.54/8    0.35/3  
  7 Domino Zuzanna                 31.43  6.18/5   11.04/6   12.36/6   16.52/7   20.10/6   29.42/7   31.08/7   31.43/7  
    SP Siemianice                         6.18/5    4.46/9    1.32/4    4.16/7    3.18/5    9.32/7    1.26/3    0.35/3  
  8 Adamkiewicz Kaja               34.59  7.56/9   11.41/8   13.14/7   20.25/9   24.54/9   32.30/8   34.24/8   34.59/8  
    UKS Azymut, Pabianice                 7.56/9    3.45/5    1.33/6    7.11/11   4.29/9    7.36/5    1.54/8    0.35/3  
  9 Stefańska Dorota               36.16  6.26/6   11.32/7   13.29/8   15.44/5   20.40/8   33.48/9   35.34/9   36.16/9  
    UKS Arkady, Raszków                   6.26/6    5.06/10   1.57/9    2.15/4    4.56/11  13.08/10   1.46/7    0.42/9  
 10 Piekiełek Karolina             42.43 10.10/11  14.31/10  16.41/11  21.58/11  26.34/11  39.36/10  41.51/10  42.43/10 
    UKS Arkady, Raszków                  10.10/11   4.21/7    2.10/11   5.17/10   4.36/10  13.02/9    2.15/11   0.52/10 
 11 Cegła Wiktoria                 46.00  7.35/8   14.36/11  16.40/10  21.14/10  25.39/10  43.09/11  45.03/11  46.00/11 
    UKS Arkady, Raszków                   7.35/8    7.01/11   2.04/10   4.34/8    4.25/8   17.30/11   1.54/8    0.57/11 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         2.9km    0m 8k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-54      3-43      4-49      5-50      6-46      7-32      8-99    
  1 Hebda Julia                    31.04  3.03/1*   5.30/1*  13.46/3   18.31/1*  22.20/2   26.59/1*  29.07/1*  30.27/1*  31.04/1* 
    KS Koœcielec, Chrzanów                3.03/1*   2.27/3    8.16/6    4.45/1*   3.49/5    4.39/2    2.08/4    1.20/5    0.37/7  
  2 Pabich Hanna                   33.05  3.43/2    6.07/2   12.58/1*  18.50/3   22.14/1*  28.49/2   30.59/2   32.31/2   33.05/2  
    UKS Azymut, Pabianice                 3.43/2    2.24/2    6.51/4    5.52/3    3.24/1*   6.35/8    2.10/5    1.32/9    0.34/3  
  3 Goœciniak Wiktoria             35.32  5.03/6    7.59/4   14.26/4   20.45/4   25.18/4   32.04/5   33.41/3   35.06/3   35.32/3  
    UKS Arkady, Raszków                   5.03/6    2.56/5    6.27/2    6.19/6    4.33/7    6.46/9    1.37/1*   1.25/7    0.26/1* 
  4 Kozłowska Hanna                36.03  5.16/7    9.06/6   15.53/5   21.52/5   25.17/3   31.46/3   34.05/4   35.29/4   36.03/4  
    UKS Azymut, Pabianice                 5.16/7    3.50/7    6.47/3    5.59/5    3.25/2    6.29/7    2.19/7    1.24/6    0.34/3  
  5 Rychłowska Julia               37.09  4.02/3    6.44/3   13.07/2   18.49/2   26.46/5   31.55/4   35.06/5   36.33/5   37.09/5  
    KS Koœcielec, Chrzanów                4.02/3    2.42/4    6.23/1*   5.42/2    7.57/13   5.09/3    3.11/13   1.27/8    0.36/6  
  6 Zielińska Patrycja             39.09  4.05/4    8.20/5   17.27/6   24.34/6   29.10/6   35.00/6   37.19/6   38.37/6   39.09/6  
    UKS Arkady, Raszków                   4.05/4    4.15/8    9.07/8    7.07/8    4.36/8    5.50/5    2.19/7    1.18/3    0.32/2  
  7 Lorenc Sara                    39.56  4.25/5    9.35/7   18.10/7   27.46/8   31.33/8   36.07/7   37.55/7   39.11/7   39.56/7  
    UKS Azymut, Pabianice                 4.25/5    5.10/9    8.35/7    9.36/10   3.47/4    4.34/1*   1.48/2    1.16/2    0.45/13 
  8 Trepczyńska Hanna              44.29 11.00/12  13.12/9   20.09/8   26.01/7   29.26/7   36.24/8   41.21/8   43.47/8   44.29/8  
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                   11.00/12   2.12/1*   6.57/5    5.52/3    3.25/2    6.58/10   4.57/14   2.26/11   0.42/9  
  9 Cieœlak Zofia                  48.12  6.54/9   17.21/11  26.29/9   33.26/9   38.13/9   44.02/9   46.24/9   47.38/9   48.12/9  
    UKS Arkady, Raszków                   6.54/9   10.27/14   9.08/9    6.57/7    4.47/9    5.49/4    2.22/9    1.14/1*   0.34/3  
 10 Goœc Zofia                     60.12  5.41/8   11.55/8   33.36/12  42.04/12  48.12/11  55.44/10  57.47/10  59.30/10  60.12/10 
    LO nr 1 Kępno                         5.41/8    6.14/11  21.41/15   8.28/9    6.08/10   7.32/12   2.03/3    1.43/10   0.42/9  
 11 Dobrosz Martyna                63.32 19.28/15  23.17/13  34.09/13  48.43/13  53.06/13  59.22/11  61.33/11  62.51/11  63.32/11 
    UKS Azymut, Pabianice                19.28/15   3.49/6   10.52/11  14.34/13   4.23/6    6.16/6    2.11/6    1.18/3    0.41/8  
 12 Shats Margaritha               70.03  9.37/11  18.10/12  27.42/10  38.22/10  46.18/10  64.26/12  66.52/12  69.21/12  70.03/12 
    SP Siemianice                         9.37/11   8.33/12   9.32/10  10.40/12   7.56/12  18.08/15   2.26/11   2.29/14   0.42/9  
 13 Grzesiak Magdalena             73.08  9.02/10  14.32/10  30.45/11  41.19/11  49.25/12  67.22/14  69.55/13  72.22/13  73.08/13 
    SP Siemianice                         9.02/10   5.30/10  16.13/14  10.34/11   8.06/14  17.57/13   2.33/12   2.27/13   0.46/14 
 14 Gšska Gabriela                 77.31 12.48/13  23.34/14  34.35/14  52.05/14  58.38/14  66.06/13  74.10/14  76.49/14  77.31/14 
    LO nr 1 Kępno                        12.48/13  10.46/15  11.01/12  17.30/15   6.33/11   7.28/11   8.04/15   2.39/15   0.42/9  
 15 Shats Karolina                 88.11 16.25/14  25.58/15  39.14/15  54.27/15  64.30/15  82.36/15  84.58/15  87.24/15  88.11/15 
    SP Siemianice                        16.25/14   9.33/13  13.16/13  15.13/14  10.03/15  18.06/14   2.22/9    2.26/11   0.47/15 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         3.8km    0m 10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-40      2-47      3-44      4-41      5-50      6-33      7-49      8-52      9-37     10-99    
  1 Uciechowska Oliwia             33.46  2.29/2    6.27/1*   9.10/1*  14.53/1*  21.42/1*  23.25/1*  26.30/1*  29.03/1*  32.12/1*  33.09/1*  33.46/1* 
    UKS Arkady, Raszków                   2.29/2    3.58/1*   2.43/1*   5.43/1*   6.49/4    1.43/1*   3.05/4    2.33/1*   3.09/1*   0.57/2    0.37/2  
  2 Wojczyk Zofia                  38.50  2.25/1*   6.51/2   10.19/2   18.51/2   25.35/2   27.34/2   29.56/2   33.49/2   37.19/2   38.15/2   38.50/2  
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                    2.25/1*   4.26/2    3.28/2    8.32/2    6.44/2    1.59/2    2.22/1*   3.53/5    3.30/2    0.56/1*   0.35/1* 
  3 Trzeciak Klaudia               42.51  2.57/4    7.34/3   11.06/3   21.23/3   28.06/3   30.57/3   33.39/3   36.51/3   40.55/3   42.12/3   42.51/3  
    UKS Arkady, Raszków                   2.57/4    4.37/3    3.32/3   10.17/4    6.43/1*   2.51/3    2.42/2    3.12/2    4.04/5    1.17/5    0.39/3  
  4 Waœko Anna                     46.11  2.49/3   11.39/5   15.24/5   24.16/4   31.04/4   34.20/4   37.02/4   40.15/4   44.18/4   45.32/4   46.11/4  
    UKS Arkady, Raszków                   2.49/3    8.50/6    3.45/4    8.52/3    6.48/3    3.16/5    2.42/2    3.13/3    4.03/4    1.14/3    0.39/3  
  5 Pietras Hanna                  56.32  5.52/6   12.32/6   16.22/6   28.09/6   35.07/5   38.12/5   42.27/5   50.40/5   54.34/5   55.50/5   56.32/5  
    LO nr 1 Kępno                         5.52/6    6.40/5    3.50/5   11.47/5    6.58/5    3.05/4    4.15/6    8.13/6    3.54/3    1.16/4    0.42/5  
  6 Szefer Nina                    59.20  3.43/5    9.11/4   13.46/4   26.40/5   40.04/6   44.06/6   47.18/6   51.06/6   56.37/6   58.18/6   59.20/6  
    LO nr 1 Kępno                         3.43/5    5.28/4    4.35/6   12.54/6   13.24/6    4.02/6    3.12/5    3.48/4    5.31/6    1.41/6    1.02/6  
    Mikołajczak Agata          NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    28.46/   
    LO nr 1 Kępno                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18-21      4.4km    0m 11k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-52      3-41      4-43      5-54      6-39      7-40      8-49      9-33     10-46     11-99    
  1 Pabich Maria                   33.29  5.05/1*   9.34/1*  11.50/1*  14.17/1*  18.30/1*  20.31/1*  21.46/1*  27.39/1*  30.09/1*  31.46/1*  32.55/1*  33.29/1* 
    UKS Azymut, Pabianice                 5.05/1*   4.29/2    2.16/1*   2.27/3    4.13/1*   2.01/2    1.15/1*   5.53/1*   2.30/5    1.37/1*   1.09/2    0.34/1* 
  2 Cegiełka Milena                39.33  5.48/2   11.21/3   13.52/3   16.15/2   21.48/3   23.50/3   25.41/3   32.52/2   35.27/3   37.41/3   38.58/3   39.33/2  
    UKS Grom, Sokolniki                   5.48/2    5.33/5    2.31/2    2.23/1*   5.33/4    2.02/3    1.51/3    7.11/3    2.35/6    2.14/2    1.17/4    0.35/2  
  2 Ewiak-Paszyńska Alicja         39.33  6.10/3   10.51/2   13.33/2   16.24/3   21.03/2   23.05/2   25.02/2   32.56/3   35.01/2   37.25/2   38.54/2   39.33/2  
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                    6.10/3    4.41/3    2.42/3    2.51/4    4.39/2    2.02/3    1.57/5    7.54/4    2.05/2    2.24/4    1.29/6    0.39/6  
  4 Garczarek Justyna              43.31  8.35/7   12.50/5   19.05/6   21.30/5   26.13/5   28.06/5   30.00/5   37.03/4   39.28/4   41.48/4   42.56/4   43.31/4  
    UKS Grom, Sokolniki                   8.35/7    4.15/1*   6.15/9    2.25/2    4.43/3    1.53/1*   1.54/4    7.03/2    2.25/3    2.20/3    1.08/1*   0.35/2  
  5 Uciechowska Amelia             46.23  6.45/4   12.14/4   15.20/4   18.28/4   25.17/4   27.31/4   29.28/4   38.58/5   41.26/5   44.20/5   45.44/5   46.23/5  
    UKS Arkady, Raszków                   6.45/4    5.29/4    3.06/4    3.08/5    6.49/10   2.14/6    1.57/5    9.30/6    2.28/4    2.54/6    1.24/5    0.39/6  
  6 Krzyżostanek Partycja          52.20  8.29/6   15.03/6   19.31/7   22.57/6   29.15/6   32.26/6   34.49/6   44.09/6   47.10/6   49.55/6   51.38/6   52.20/6  
    UKS Grom, Sokolniki                   8.29/6    6.34/7    4.28/6    3.26/6    6.18/8    3.11/9    2.23/8    9.20/5    3.01/8    2.45/5    1.43/11   0.42/10 
  7 Dobroœ Aleksandra              56.39  9.12/9   15.10/7   18.59/5   26.43/7   32.24/7   36.20/8   37.54/7   49.45/7   51.45/7   54.47/7   55.58/7   56.39/7  
    UKS Arkady, Raszków                   9.12/9    5.58/6    3.49/5    7.44/12   5.41/5    3.56/11   1.34/2   11.51/13   2.00/1*   3.02/9    1.11/3    0.41/9  
  8 Domagała Emilia                60.14  8.48/8   15.50/9   22.24/9   26.53/8   33.39/9   37.08/9   40.38/8   51.34/8   54.52/8   57.49/8   59.29/8   60.14/8  
    UKS Grom, Sokolniki                   8.48/8    7.02/8    6.34/10   4.29/7    6.46/9    3.29/10   3.30/12  10.56/7    3.18/10   2.57/7    1.40/10   0.45/12 
  9 Stańczak Hanna                 61.26  8.26/5   15.49/8   22.01/8   27.03/9   33.03/8   35.07/7   41.59/9   53.35/9   56.21/9   59.20/9   60.49/9   61.26/9  
    UKS Azymut, Pabianice                 8.26/5    7.23/9    6.12/8    5.02/9    6.00/6    2.04/5    6.52/13  11.36/12   2.46/7    2.59/8    1.29/6    0.37/4  
 10 Łšcka Julia                    68.03 11.40/11  21.04/11  29.21/12  35.08/11  41.23/11  44.06/10  46.18/10  57.22/10  60.43/10  65.54/10  67.25/10  68.03/10 
    Indywidualnie                        11.40/11   9.24/10   8.17/13   5.47/11   6.15/7    2.43/7    2.12/7   11.04/8    3.21/12   5.11/13   1.31/8    0.38/5  
 11 Glińska Paulina                69.51 11.11/10  20.52/10  27.26/10  32.40/10  40.55/10  44.59/11  48.12/11  59.43/11  63.05/11  66.47/11  69.06/11  69.51/11 
    LO nr 1 Kępno                        11.11/10   9.41/11   6.34/10   5.14/10   8.15/11   4.04/12   3.13/10  11.31/11   3.22/13   3.42/11   2.19/13   0.45/12 
 12 Mieszała Julia                 72.20 12.49/13  24.17/13  31.08/13  35.50/12  45.54/12  49.02/12  52.25/12  63.41/12  66.59/12  70.02/12  71.36/12  72.20/12 
    UKS GOK, Galewice                    12.49/13  11.28/13   6.51/12   4.42/8   10.04/12   3.08/8    3.23/11  11.16/9    3.18/10   3.03/10   1.34/9    0.44/11 
 13 Jabłońska Agata                77.43 12.38/12  23.09/12  27.52/11  38.34/13  48.53/13  53.01/13  56.13/13  67.39/13  70.55/13  74.48/13  77.04/13  77.43/13 
    LO nr 1 Kępno                        12.38/12  10.31/12   4.43/7   10.42/13  10.19/13   4.08/13   3.12/9   11.26/10   3.16/9    3.53/12   2.16/12   0.39/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35+        3.5km    0m 10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-38      3-52      4-41      5-33      6-50      7-42      8-36      9-46     10-99    
  1 Biniecka Małgorzata            38.47  4.48/3    7.33/2   14.20/2   18.22/2   24.49/3   27.23/1*  29.39/1*  33.30/1*  36.36/1*  38.10/1*  38.47/1* 
    UKS Azymut, Pabianice                 4.48/3    2.45/1*   6.47/4    4.02/4    6.27/3    2.34/4    2.16/3    3.51/4    3.06/3    1.34/4    0.37/2  
  2 Mazur Katarzyna                40.14  4.03/1*   6.48/1*  12.00/1*  15.22/1*  21.50/1*  29.51/2   31.38/2   35.15/2   38.08/2   39.36/2   40.14/2  
    UKS Azymut, Pabianice                 4.03/1*   2.45/1*   5.12/1*   3.22/1*   6.28/4    8.01/8    1.47/2    3.37/2    2.53/2    1.28/2    0.38/4  
  3 Rubach Karolina                43.01  4.43/2    8.53/3   14.54/3   18.26/3   24.02/2   32.59/5   34.45/5   38.22/5   41.02/3   42.28/3   43.01/3  
    UKS Arkady, Raszków                   4.43/2    4.10/4    6.01/2    3.32/2    5.36/2    8.57/9    1.46/1*   3.37/2    2.40/1*   1.26/1*   0.33/1* 
  4 Goldman Agata                  43.41  6.12/6    9.39/5   17.59/6   25.28/6   30.55/6   33.07/6   35.32/6   38.18/4   41.31/4   43.04/4   43.41/4  
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                    6.12/6    3.27/3    8.20/7    7.29/8    5.27/1*   2.12/1*   2.25/4    2.46/1*   3.13/4    1.33/3    0.37/2  
  5 Sztranek Iwona                 44.27  5.12/5    9.39/5   16.49/5   20.46/4   28.20/4   30.52/3   33.39/3   37.50/3   41.54/5   43.39/5   44.27/5  
    UKS Azymut, Pabianice                 5.12/5    4.27/5    7.10/5    3.57/3    7.34/7    2.32/3    2.47/5    4.11/6    4.04/7    1.45/6    0.48/7  
  6 Moroz-Gołacka Katarzyna        44.46  4.51/4    9.19/4   16.04/4   23.06/5   29.35/5   31.47/4   34.41/4   38.36/6   42.24/6   44.05/6   44.46/6  
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                    4.51/4    4.28/6    6.45/3    7.02/7    6.29/5    2.12/1*   2.54/6    3.55/5    3.48/5    1.41/5    0.41/6  
  7 Lorenc Joanna                  58.09  6.39/7   13.37/9   22.24/8   27.23/8   37.53/8   41.31/8   45.37/8   51.04/8   54.57/7   57.08/7   58.09/7  
    UKS Azymut, Pabianice                 6.39/7    6.58/9    8.47/8    4.59/5   10.30/9    3.38/6    4.06/8    5.27/8    3.53/6    2.11/9    1.01/9  
  8 Palczewska Małgorzata          58.51  6.52/8   11.34/7   18.50/7   27.22/7   34.11/7   37.43/7   40.47/7   49.31/7   56.07/8   57.59/8   58.51/8  
    UKS Arkady, Raszków                   6.52/8    4.42/7    7.16/6    8.32/9    6.49/6    3.32/5    3.04/7    8.44/9    6.36/9    1.52/8    0.52/8  
  9 Ruda-Ertel Krystyna            65.46  6.54/9   12.16/8   29.25/9   35.26/9   44.42/9   49.22/9   54.06/9   58.51/9   63.17/9   65.08/9   65.46/9  
    MUKS Junior, Ochędzyn                 6.54/9    5.22/8   17.09/9    6.01/6    9.16/8    4.40/7    4.44/9    4.45/7    4.26/8    1.51/7    0.38/4  
    Uciechowska Anna           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Arkady, Raszków                       /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: KM-10R      2.6km    0m 5k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-35      3-36      4-37      5-99    
  1 Wrona Jan, Marta               11.06  3.22/4    4.52/1*   7.02/1*   9.18/1*  10.27/1*  11.06/1* 
    Indywidualnie                         3.22/4    1.30/1*   2.10/1*   2.16/1*   1.09/1*   0.39/1* 
  2 Ziętek Hanna                   12.35  3.10/1*   4.52/1*   7.36/2   10.27/2   11.43/2   12.35/2  
    UKS Arkady, Raszków                   3.10/1*   1.42/2    2.44/3    2.51/4    1.16/2    0.52/4  
  3 KaŸmierczak Zuznanna           12.40  3.13/2    4.55/3    7.37/3   10.28/3   11.54/3   12.40/3  
    UKS Arkady, Raszków                   3.13/2    1.42/2    2.42/2    2.51/4    1.26/4    0.46/2  
  4 Rychlik Nadia                  12.43  3.20/3    5.02/4    7.54/4   10.31/4   11.54/3   12.43/4  
    UKS Arkady, Raszków                   3.20/3    1.42/2    2.52/4    2.37/2    1.23/3    0.49/3  
  5 Piaskowska Joanna              15.37  4.11/5    6.23/5    9.34/5   12.29/5   14.26/5   15.37/5  
    UKS Arkady, Raszków                   4.11/5    2.12/5    3.11/5    2.55/6    1.57/9    1.11/6  
  6 Lerka Alex i Nadia             17.07  4.24/10   6.43/6   10.39/6   13.50/6   15.42/6   17.07/6  
    UKS Grom, Sokolniki                   4.24/10   2.19/6    3.56/6    3.11/7    1.52/7    1.25/13 
  7 Goldmann Ada                   20.08  5.40/11   8.28/7   12.25/7   15.51/7   18.35/7   20.08/7  
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                    5.40/11   2.48/7    3.57/7    3.26/8    2.44/14   1.33/14 
  8 Dyczak Gabriela                24.27  4.22/8   12.06/9   16.55/10  21.04/8   23.13/9   24.27/8  
    UKS Arkady, Raszków                   4.22/8    7.44/12   4.49/12   4.09/12   2.09/11   1.14/8  
  9 Krawiec Michalina              24.30  4.22/8   12.13/10  16.49/8   21.08/10  23.10/8   24.30/9  
    UKS Arkady, Raszków                   4.22/8    7.51/13   4.36/11   4.19/14   2.02/10   1.20/10 
 10 Szczepaniak Antonina           24.31  4.21/6   12.04/8   16.54/9   21.04/8   23.19/10  24.31/10 
    UKS Arkady, Raszków                   4.21/6    7.43/11   4.50/13   4.10/13   2.15/13   1.12/7  
 11 Kosińska Kaja                  25.01  4.21/6   13.42/11  17.59/11  21.51/11  24.00/11  25.01/11 
    UKS Arkady, Raszków                   4.21/6    9.21/15   4.17/8    3.52/10   2.09/11   1.01/5  
 12 Gasztych Amelia                28.17 11.46/12  17.01/12  21.34/12  25.17/12  26.56/12  28.17/12 
    UKS Grom, Sokolniki                  11.46/12   5.15/8    4.33/10   3.43/9    1.39/5    1.21/11 
 13 Domagała Antoni                31.04 14.08/14  19.43/13  24.05/13  27.57/13  29.46/13  31.04/13 
    UKS Grom, Sokolniki                  14.08/14   5.35/9    4.22/9    3.52/10   1.49/6    1.18/9  
 14 Rajski Kajetan                 35.31 17.49/15  24.21/15  29.38/14  32.18/14  34.10/14  35.31/14 
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                   17.49/15   6.32/10   5.17/14   2.40/3    1.52/7    1.21/11 
 15 Cegiełka Adam                  51.35 13.10/13  22.29/14  33.07/15  43.02/15  48.41/15  51.35/15 
    MUKS Junior, Ochędzyn                13.10/13   9.19/14  10.38/15   9.55/15   5.39/15   2.54/15 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N        2.6km    0m 5k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-35      3-36      4-37      5-99    
  1 Piaskowski Michał               8.54  2.27/1*   3.42/1*   5.34/1*   7.14/1*   8.16/1*   8.54/1* 
    UKS Arkady, Raszków                   2.27/1*   1.15/1*   1.52/1*   1.40/2    1.02/1*   0.38/2  
  2 Pakos Maciej                    9.35  2.36/2    3.53/2    6.09/2    7.47/2    8.58/2    9.35/2  
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                    2.36/2    1.17/2    2.16/3    1.38/1*   1.11/3    0.37/1* 
  3 Stolarek Marcel                10.47  3.02/5    4.28/4    6.42/4    8.47/3   10.06/3   10.47/3  
    UKS GOK, Galewice                     3.02/5    1.26/5    2.14/2    2.05/4    1.19/5    0.41/3  
  4 Pakos Tomasz                   11.04  2.53/3    4.17/3    6.38/3    8.58/4   10.20/4   11.04/4  
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                    2.53/3    1.24/3    2.21/5    2.20/6    1.22/7    0.44/5  
  5 Domagała Oliwier               12.09  3.02/5    4.53/7    7.32/6    9.46/5   11.18/5   12.09/5  
    UKS Grom, Sokolniki                   3.02/5    1.51/8    2.39/7    2.14/5    1.32/8    0.51/8  
  6 Kowalczyk Wojciech             14.55  3.43/8    5.46/8    9.29/8   12.28/6   14.02/6   14.55/6  
    UKS GOK, Galewice                     3.43/8    2.03/10   3.43/11   2.59/7    1.34/9    0.53/9  
  7 Lorenc Samuel                  15.35  3.00/4    4.36/5    7.36/7   13.33/7   14.48/7   15.35/7  
    UKS Azymut, Pabianice                 3.00/4    1.36/7    3.00/9    5.57/9    1.15/4    0.47/7  
  8 Bartosik Ksawery               19.26 10.27/11  11.51/10  14.31/10  16.24/8   18.44/8   19.26/8  
    UKS GOK, Galewice                    10.27/11   1.24/3    2.40/8    1.53/3    2.20/11   0.42/4  
  9 Stagraczyński Miłosz           20.49  9.43/10  11.51/10  14.10/9   18.53/9   20.03/9   20.49/9  
    UKS Arkady, Raszków                   9.43/10   2.08/11   2.19/4    4.43/8    1.10/2    0.46/6  
 10 Rajski Dawid                   24.07  9.27/9   11.19/9   14.33/11  21.06/10  23.08/10  24.07/10 
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                    9.27/9    1.52/9    3.14/10   6.33/10   2.02/10   0.59/11 
 11 Dziembowski Jacek              43.16 12.29/12  18.05/12  25.59/12  37.22/11  41.50/11  43.16/11 
    UKS Azymut, Pabianice                12.29/12   5.36/12   7.54/12  11.23/11   4.28/12   1.26/12 
 12 Pałamarz-Podgórny Ignacy       47.10  3.21/7    4.49/6    7.14/5   44.55/12  46.16/12  47.10/12 
    KS Tęcza Brzezia Łška                 3.21/7    1.28/6    2.25/6   37.41/12   1.21/6    0.54/10 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         2.2km    0m 7k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-34      3-55      4-35      5-36      6-37      7-99    
  1 Pałamarz-Podgórny Florian      22.24  3.13/1*   7.17/1*  11.52/1*  15.35/1*  18.07/1*  20.15/1*  21.38/1*  22.24/1* 
    KS Tęcza Brzezia Łška                 3.13/1*   4.04/2    4.35/1*   3.43/1*   2.32/2    2.08/1*   1.23/3    0.46/2  
  2 Drygas Cezary                  32.54  3.36/3    7.43/3   21.44/3   26.18/2   28.41/2   31.02/2   32.11/2   32.54/2  
    UKS Arkady, Raszków                   3.36/3    4.07/3   14.01/4    4.34/3    2.23/1*   2.21/2    1.09/1*   0.43/1* 
  3 Wróbel Karol                   39.05  3.31/2    7.21/2   27.27/5   31.33/4   34.17/4   36.57/4   38.17/3   39.05/3  
    SP Siemianice                         3.31/2    3.50/1*  20.06/5    4.06/2    2.44/3    2.40/4    1.20/2    0.48/3  
  4 Fórmański Franciszek           39.32  4.59/4   12.03/5   24.13/4   30.51/3   34.11/3   36.42/3   38.40/4   39.32/4  
    UKS Arkady, Raszków                   4.59/4    7.04/5   12.10/3    6.38/4    3.20/4    2.31/3    1.58/5    0.52/4  
  5 Rachwalak Kacper               47.06  5.12/5   10.40/4   16.09/2   33.23/5   40.36/5   44.34/5   46.13/5   47.06/5  
    SP Siemianice                         5.12/5    5.28/4    5.29/2   17.14/5    7.13/5    3.58/5    1.39/4    0.53/5  
    Wolski Ivo                 NKl            /    12.58/         /    14.48/    23.09/         /    32.40/    33.51/   
    UKS Azymut, Pabianice                     /         /         /         /     8.21/         /         /     1.11/   
    Bielawski Antoni           NKl       25.38/    27.24/    30.36/    35.57/    39.22/         /    44.21/    45.14/   
    UKS Azymut, Pabianice                25.38/     1.46/     3.12/     5.21/     3.25/         /         /     0.53/   
    Stasik Aleksander          NKl        4.59/     8.06/         /    19.13/    24.13/         /    30.23/    31.09/   
    UKS GOK, Galewice                     4.59/     3.07/         /         /     5.00/         /         /     0.46/   
    Brożyna Antoni             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS GOK, Galewice                         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         3.1km    0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-40      2-38      3-52      4-43      5-42      6-49      7-33      8-32      9-99    
  1 Wiœniewski Adam                27.13  4.50/4    6.41/3   12.38/1*  14.53/1*  19.01/1*  20.28/1*  22.34/1*  25.46/1*  26.44/1*  27.13/1* 
    UKS Azymut, Pabianice                 4.50/4    1.51/1*   5.57/1*   2.15/1*   4.08/1*   1.27/1*   2.06/1*   3.12/1*   0.58/1*   0.29/1* 
  2 Domagała Konrad                36.49  2.37/1*   5.44/1*  12.47/2   15.45/2   23.40/2   27.04/2   29.26/2   35.10/2   36.13/2   36.49/2  
    UKS Grom, Sokolniki                   2.37/1*   3.07/3    7.03/3    2.58/2    7.55/3    3.24/4    2.22/2    5.44/2    1.03/2    0.36/3  
  3 Galar Franciszek               44.20  6.01/6   11.09/5   19.52/4   23.15/4   31.01/4   33.16/4   35.54/3   42.37/3   43.51/3   44.20/3  
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                    6.01/6    5.08/4    8.43/4    3.23/3    7.46/2    2.15/2    2.38/3    6.43/4    1.14/3    0.29/1* 
  4 Jeż Krzysztof                  45.39  3.09/3    6.14/2   13.16/3   17.56/3   26.38/3   32.52/3   36.42/4   43.21/4   44.57/4   45.39/4  
    LO nr 1 Kępno                         3.09/3    3.05/2    7.02/2    4.40/4    8.42/4    6.14/6    3.50/5    6.39/3    1.36/5    0.42/6  
  5 Moska Dawid                    64.40  2.39/2   22.21/6   31.13/6   37.31/5   50.01/5   53.01/5   55.48/5   62.43/5   63.59/5   64.40/5  
    LO nr 1 Kępno                         2.39/2   19.42/6    8.52/5    6.18/5   12.30/5    3.00/3    2.47/4    6.55/5    1.16/4    0.41/5  
  6 Siudek Paweł                   78.20  5.24/5   10.33/4   26.02/5   39.02/6   53.57/6   57.29/6   61.49/6   75.50/6   77.42/6   78.20/6  
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                    5.24/5    5.09/5   15.29/6   13.00/6   14.55/6    3.32/5    4.20/6   14.01/6    1.52/6    0.38/4  
    Pawiński Mateusz           NKl            /         /         /         /         /         /         /         /         /   105.21/   
    SP Siemianice                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         3.9km    0m 10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-31      3-49      4-41      5-47      6-52      7-33      8-46      9-32     10-99    
  1 Trepczyński Franciszek         34.04  2.37/1*   4.35/1*  14.36/2   17.12/2   23.28/2   25.58/2   29.21/1*  31.11/1*  32.31/1*  33.36/1*  34.04/1* 
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                    2.37/1*   1.58/3   10.01/3    2.36/1*   6.16/1*   2.30/1*   3.23/1*   1.50/1*   1.20/1*   1.05/1*   0.28/1* 
  2 Domagała Jakub                 34.56  3.51/2    5.03/2   13.09/1*  15.58/1*  22.25/1*  25.30/1*  29.39/2   31.45/2   33.10/2   34.23/2   34.56/2  
    UKS Grom, Sokolniki                   3.51/2    1.12/1*   8.06/2    2.49/2    6.27/2    3.05/3    4.09/3    2.06/2    1.25/2    1.13/4    0.33/3  
  3 Cegiełka Konrad                39.21  4.40/4    7.25/4   15.20/3   18.46/3   26.20/3   29.37/3   33.31/3   36.15/3   37.40/3   38.49/3   39.21/3  
    UKS GOK, Galewice                     4.40/4    2.45/4    7.55/1*   3.26/4    7.34/3    3.17/4    3.54/2    2.44/4    1.25/2    1.09/2    0.32/2  
  4 Teper Adam                     45.52  5.13/5    7.06/3   19.03/4   22.52/5   30.46/4   33.48/4   39.33/4   42.09/4   44.04/4   45.16/4   45.52/4  
    LO nr 1 Kępno                         5.13/5    1.53/2   11.57/5    3.49/5    7.54/4    3.02/2    5.45/5    2.36/3    1.55/4    1.12/3    0.36/4  
  5 Chmura Patryk                  50.19  3.58/3    9.01/5   19.06/5   22.24/4   30.52/5   38.14/5   43.19/5   46.05/5   48.03/5   49.37/5   50.19/5  
    UKS Arkady, Raszków                   3.58/3    5.03/5   10.05/4    3.18/3    8.28/5    7.22/5    5.05/4    2.46/5    1.58/5    1.34/5    0.42/5  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18-21      5.8km    0m 15k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-39      3-41      4-42      5-45      6-46      7-44      8-48      9-54     10-47     11-49     12-33    
                                      13-37     14-32     15-99    
  1 Janczyk Patryk                 44.27  3.01/3    4.11/2   11.35/2   14.36/2   17.31/2   21.15/2   27.59/1*  29.33/1*  31.52/1*  33.33/1*  38.24/1*  40.17/1* 
    UKS Azymut, Pabianice                 3.01/3    1.10/1*   7.24/5    3.01/5    2.55/3    3.44/2    6.44/1*   1.34/2    2.19/1*   1.41/2    4.51/4    1.53/2  
                                         42.29/1*  43.00/1*  43.58/1*  44.27/1* 
                                          2.12/2    0.31/1*   0.58/2    0.29/1* 
  2 Narożny Kacper                 46.31  2.40/1*   3.59/1*  10.48/1*  13.35/1*  16.35/1*  20.58/1*  28.35/2   30.06/2   32.30/2   34.16/2   39.39/2   41.34/2  
    UKS GOK, Galewice                     2.40/1*   1.19/3    6.49/1*   2.47/3    3.00/5    4.23/4    7.37/4    1.31/1*   2.24/2    1.46/3    5.23/5    1.55/3  
                                         44.13/2   44.50/2   46.01/2   46.31/2  
                                          2.39/4    0.37/4    1.11/4    0.30/2  
  3 Łšcki Jakub                    48.14  2.58/2    7.20/7   14.12/6   16.37/5   19.27/5   22.57/4   30.00/3   31.46/3   36.04/4   38.07/4   42.08/4   43.52/3  
    UKS Azymut, Pabianice                 2.58/2    4.22/8    6.52/2    2.25/1*   2.50/1*   3.30/1*   7.03/2    1.46/4    4.18/7    2.03/5    4.01/1*   1.44/1* 
                                         45.58/3   46.33/3   47.38/3   48.14/3  
                                          2.06/1*   0.35/2    1.05/3    0.36/5  
  4 Ertel Jacek                    49.03  3.36/6    5.30/5   12.42/3   15.29/3   18.22/3   22.24/3   31.25/5   33.07/4   35.32/3   37.23/3   42.06/3   44.10/4  
    MUKS Junior, Ochędzyn                 3.36/6    1.54/6    7.12/3    2.47/3    2.53/2    4.02/3    9.01/6    1.42/3    2.25/3    1.51/4    4.43/2    2.04/5  
                                         46.52/4   47.34/4   48.29/4   49.03/4  
                                          2.42/5    0.42/5    0.55/1*   0.34/3  
  5 Łšcki Łukasz                   49.46  5.20/9    6.36/6   13.54/5   16.23/4   19.20/4   23.47/5   31.18/4   33.08/5   36.28/5   38.07/4   42.53/5   44.55/5  
    Indywidualnie                         5.20/9    1.16/2    7.18/4    2.29/2    2.57/4    4.27/6    7.31/3    1.50/5    3.20/6    1.39/1*   4.46/3    2.02/4  
                                         47.12/5   47.48/5   49.08/5   49.46/5  
                                          2.17/3    0.36/3    1.20/6    0.38/7  
  6 Hryciuk Mikołaj                58.23  3.20/4    5.00/4   14.50/7   18.37/7   22.07/7   26.33/7   35.47/6   38.02/6   41.19/6   43.40/6   49.37/6   51.50/6  
    UKS Grom, Sokolniki                   3.20/4    1.40/5    9.50/8    3.47/7    3.30/6    4.26/5    9.14/7    2.15/6    3.17/5    2.21/6    5.57/6    2.13/6  
                                         55.46/6   56.28/6   57.49/6   58.23/6  
                                          3.56/8    0.42/5    1.21/7    0.34/3  
  7 Gliński Jakub                  63.49  3.21/5    4.54/3   13.41/4   16.52/6   20.34/6   25.03/6   36.34/7   39.02/7   43.38/7   46.44/7   54.37/7   57.39/7  
    LO nr 1 Kępno                         3.21/5    1.33/4    8.47/7    3.11/6    3.42/8    4.29/7   11.31/8    2.28/7    4.36/8    3.06/7    7.53/8    3.02/8  
                                         60.56/7   61.58/7   63.13/7   63.49/7  
                                          3.17/6    1.02/9    1.15/5    0.36/5  
  8 Kuszka Rafał                   78.49  4.01/7    8.42/9   16.59/8   20.48/8   24.20/8   30.02/8   39.00/8   41.53/8   44.47/8   50.03/8   62.34/8   72.31/8  
    Indywidualnie                         4.01/7    4.41/9    8.17/6    3.49/8    3.32/7    5.42/8    8.58/5    2.53/8    2.54/4    5.16/8   12.31/9    9.57/9  
                                         75.48/8   76.33/8   78.05/8   78.49/8  
                                          3.17/6    0.45/7    1.32/8    0.44/9  
  9 Nedilko Bohdan                 88.01  4.20/8    7.33/8   22.49/9   30.11/9   34.32/9   41.30/9   53.46/9   58.46/9   63.23/9   70.48/9   77.47/9   80.16/9  
    LO nr 1 Kępno                         4.20/8    3.13/7   15.16/9    7.22/9    4.21/9    6.58/9   12.16/9    5.00/9    4.37/9    7.25/9    6.59/7    2.29/7  
                                         84.59/9   85.45/9   87.18/9   88.01/9  
                                          4.43/9    0.46/8    1.33/9    0.43/8  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35+        4.3km    0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-44      3-43      4-52      5-39      6-31      7-40      8-49      9-33     10-46     11-32     12-99    
                                     
  1 Trepczyński Jarosław           32.18  5.22/1*   6.36/1*   9.42/1*  11.41/1*  18.09/1*  19.24/1*  20.11/1*  25.47/1*  27.35/1*  29.24/1*  30.43/1*  31.46/1* 
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                    5.22/1*   1.14/1*   3.06/1*   1.59/1*   6.28/3    1.15/1*   0.47/4    5.36/1*   1.48/1*   1.49/1*   1.19/4    1.03/1* 
                                         32.18/1* 
                                          0.32/1* 
  2 Ledzion Grzegorz               37.42  6.17/5    7.48/3   11.16/2   14.05/4   19.16/2   23.46/4   24.30/3   30.28/3   32.20/2   34.18/2   35.58/2   37.05/2  
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                    6.17/5    1.31/2    3.28/2    2.49/7    5.11/1*   4.30/10   0.44/3    5.58/2    1.52/2    1.58/3    1.40/6    1.07/2  
                                         37.42/2  
                                          0.37/5  
  3 Tomecki Tomasz                 39.28  5.40/2    7.16/2   13.24/6   15.27/6   21.13/4   22.34/3   23.16/2   29.34/2   33.53/3   35.58/3   37.31/3   38.53/3  
    MKS Metalowiec, ŁódŸ                  5.40/2    1.36/3    6.08/11   2.03/2    5.46/2    1.21/3    0.42/2    6.18/3    4.19/11   2.05/4    1.33/5    1.22/6  
                                         39.28/3  
                                          0.35/2  
  4 Kryjomski Jerzy                41.15  6.22/6    7.59/5   11.44/4   14.02/3   20.54/3   22.14/2   25.52/5   32.45/4   34.49/4   37.33/4   39.19/4   40.36/4  
    KS Koœcielec, Chrzanów                6.22/6    1.37/4    3.45/4    2.18/3    6.52/4    1.20/2    3.38/11   6.53/4    2.04/4    2.44/8    1.46/8    1.17/5  
                                         41.15/4  
                                          0.39/7  
  5 Piaskowski Paweł               44.05  7.29/9    9.32/9   13.33/7   15.57/7   23.07/5   24.37/5   25.17/4   36.09/5   38.52/5   41.01/5   42.19/5   43.29/5  
    UKS Arkady, Raszków                   7.29/9    2.03/7    4.01/5    2.24/4    7.10/5    1.30/4    0.40/1*  10.52/10   2.43/8    2.09/5    1.18/2    1.10/3  
                                         44.05/5  
                                          0.36/3  
  6 Owcarz Rafał                   47.12  7.01/7    9.02/7   14.23/8   17.16/8   25.45/7   28.10/8   29.08/8   38.23/7   40.44/7   43.20/7   45.03/6   46.30/6  
    KS Koœcielec, Chrzanów                7.01/7    2.01/6    5.21/9    2.53/8    8.29/7    2.25/9    0.58/5    9.15/6    2.21/5    2.36/6    1.43/7    1.27/7  
                                         47.12/6  
                                          0.42/8  
  7 Wójcik Łukasz                  48.13  6.03/3    8.08/6   12.34/5   15.20/5   25.27/6   27.04/6   28.11/6   36.42/6   39.14/6   42.13/6   45.58/7   47.29/7  
    UKS Azymut, Pabianice                 6.03/3    2.05/8    4.26/6    2.46/6   10.07/10   1.37/6    1.07/6    8.31/5    2.32/7    2.59/10   3.45/11   1.31/8  
                                         48.13/7  
                                          0.44/9  
  8 Hebda Ireneusz                 48.29  6.11/4    7.52/4   11.36/3   14.00/2   26.47/10  28.39/9   30.05/9   40.19/8   42.41/8   45.22/8   46.40/8   47.53/8  
    KS Koœcielec, Chrzanów                6.11/4    1.41/5    3.44/3    2.24/4   12.47/11   1.52/7    1.26/9   10.14/8    2.22/6    2.41/7    1.18/2    1.13/4  
                                         48.29/8  
                                          0.36/3  
  9 Malczewski Wojciech            49.13  7.08/8    9.24/8   14.25/9   17.24/9   26.16/8   27.52/7   29.01/7   41.48/10  43.44/10  45.37/9   46.52/9   48.35/9  
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                    7.08/8    2.16/9    5.01/8    2.59/10   8.52/9    1.36/5    1.09/7   12.47/11   1.56/3    1.53/2    1.15/1*   1.43/9  
                                         49.13/9  
                                          0.38/6  
 10 Skonieczny Andrzej             50.52  8.22/11  11.03/11  16.02/10  18.55/10  26.27/9   28.43/10  30.24/10  40.23/9   43.15/9   46.07/10  47.57/10  50.04/10 
    KInO ORIENTOP, Wrocław                8.22/11   2.41/11   4.59/7    2.53/8    7.32/6    2.16/8    1.41/10   9.59/7    2.52/9    2.52/9    1.50/9    2.07/10 
                                         50.52/10 
                                          0.48/10 
 11 Sztranek Paweł                 64.08  8.20/10  10.58/10  16.58/11  20.49/11  29.23/11  34.31/11  35.48/11  46.11/11  49.34/11  58.42/11  61.04/11  63.13/11 
    UKS Azymut, Pabianice                 8.20/10   2.38/10   6.00/10   3.51/11   8.34/8    5.08/11   1.17/8   10.23/9    3.23/10   9.08/11   2.22/10   2.09/11 
                                         64.08/11 
                                          0.55/11 
    Uciechowski Bogdan         NKl       34.46/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Arkady, Raszków                  34.46/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         46.57/   
                                              /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN        1.6km    0m 6k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-35      3-52      4-36      5-37      6-99    
  1 Marszałek Alan                  9.03  1.44/1*   2.45/1*   3.57/1*   5.53/1*   7.31/1*   8.32/1*   9.03/1* 
    UKS Grom, Sokolniki                   1.44/1*   1.01/1*   1.12/1*   1.56/1*   1.38/2    1.01/1*   0.31/1* 
  2 Korek Kacper                   10.58  1.56/3    3.03/3    4.32/2    7.00/2    9.05/2   10.17/2   10.58/2  
    UKS Grom, Sokolniki                   1.56/3    1.07/2    1.29/2    2.28/4    2.05/6    1.12/5    0.41/2  
  3 Woœ Mikołaj                    11.15  1.44/1*   2.57/2    5.14/3    7.47/3    9.15/3   10.24/3   11.15/3  
    UKS Grom, Sokolniki                   1.44/1*   1.13/3    2.17/5    2.33/5    1.28/1*   1.09/2    0.51/9  
  4 Okoń Przemysław                13.28  4.24/9    5.37/7    7.06/6    9.33/5   11.27/4   12.41/4   13.28/4  
    Indywidualnie                         4.24/9    1.13/3    1.29/2    2.27/3    1.54/4    1.14/6    0.47/7  
  5 Wolska Agnieszka               13.35  2.47/5    4.24/5    6.48/5    9.39/6   11.40/5   12.49/5   13.35/5  
    UKS Azymut, Pabianice                 2.47/5    1.37/7    2.24/6    2.51/6    2.01/5    1.09/2    0.46/4  
  6 Glanc Marcin i Piotr           14.17  2.46/4    4.19/4    6.07/4    9.26/4   11.53/6   13.18/6   14.17/6  
    IND Mikorzyn                          2.46/4    1.33/6    1.48/4    3.19/7    2.27/8    1.25/7    0.59/11 
  7 Łomża-Trepczyńska Marta        20.22  4.38/10   6.53/10   9.19/7   13.26/7   16.40/7   18.56/7   20.22/7  
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                    4.38/10   2.15/12   2.26/7    4.07/10   3.14/11   2.16/14   1.26/12 
  8 Wojtczak Marcelina             22.20  5.04/11   8.05/13  12.27/9   16.29/9   19.31/9   21.35/9   22.20/8  
    UKS Arkady, Raszków                   5.04/11   3.01/14   4.22/9    4.02/9    3.02/10   2.04/11   0.45/3  
  9 Bielawna Aleksandra            22.25  5.07/12   8.02/12  12.31/10  16.26/8   19.22/8   21.34/8   22.25/9  
    UKS Arkady, Raszków                   5.07/12   2.55/13   4.29/10   3.55/8    2.56/9    2.12/13   0.51/9  
 10 Wasiak Wiktor                  22.55  5.17/13   7.23/11  11.19/8   16.31/10  20.08/10  22.09/10  22.55/10 
    IND Mikorzyn                          5.17/13   2.06/11   3.56/8    5.12/14   3.37/14   2.01/10   0.46/4  
 11 Dyczak Mikołaj                 23.32  8.10/14   9.25/14  17.37/13  19.53/13  21.37/13  22.46/11  23.32/11 
    UKS Arkady, Raszków                   8.10/14   1.15/5    8.12/13   2.16/2    1.44/3    1.09/2    0.46/4  
 12 Palczewska Hanna               25.06  4.20/8    6.11/9   13.24/12  17.40/12  20.58/12  22.55/12  25.06/12 
    UKS Arkady, Raszków                   4.20/8    1.51/8    7.13/12   4.16/11   3.18/12   1.57/9    2.11/13 
 13 Krawiec Hanna                  26.10  4.19/7    6.10/8   13.18/11  17.38/11  20.57/11  23.01/13  26.10/13 
    UKS Arkady, Raszków                   4.19/7    1.51/8    7.08/11   4.20/12   3.19/13   2.04/11   3.09/14 
 14 Pakos Marta                    32.06  2.50/6    4.41/6   22.37/14  27.24/14  29.45/14  31.17/14  32.06/14 
    UKS Orientuœ, ŁódŸ                    2.50/6    1.51/8   17.56/14   4.47/13   2.21/7    1.32/8    0.49/8