Końcowe wyniki zawodów                                          27.04.2024 12:10:36
                     XXIV Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego
===PRO SPORT Piotr Paszynski=========================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10N        2.6km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Mazur Matylda            UKS Azymut, Pabianic E7105242       12.17  +      0.00
  2.ERTEL ALICJA             UKS GOK, Galewice    E73            12.52  +      0.35
  3.Paszyńska Klara          UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7505287       12.59  +      0.42
  4.Rubach Jagoda            UKS Arkady, Raszków  P3506068       13.29  +      1.12
  5.Tomecka Hanna            UKS Azymut, Pabianic E7105632       13.55  +      1.38
  6.Wróbel Hanna             UKS GOK, Galewice    E73            14.02  +      1.45
  7.Stefańska Aleksandra     UKS Arkady, Raszków  P3506202       17.31  +      5.14
  8.Kowalczyk Lena           UKS Azymut, Pabianic E7106263       17.59  +      5.42
  9.Fórmańska Zofia          UKS Arkady, Raszków  P3506205       21.50  +      9.33
 10.Drygas Ewa               UKS Arkady, Raszków  P3506195       22.12  +      9.55
 11.Brzujszczak Kornelia     UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75            26.13  +     13.56
 12.Goldman Marcelina        UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75            28.23  +     16.06
 13.Pałamarz-Podgórny Łucja  KS Tęcza Brzezia Łšk D05            39.33  +     27.16
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         2.1km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Malczewska Katarzyna     UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7505099       18.42  +      0.00
  2.Rychlik Laura            UKS Arkady, Raszków  P3506072       20.50  +      2.08
  3.Krawiec Zuzanna          UKS Arkady, Raszków  P3506197       23.51  +      5.09
  4.Mazur Marta              UKS Azymut, Pabianic E7105243       26.16  +      7.34
  5.Wrona Małgorzata         UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7506189       28.02  +      9.20
  6.Wojczyk Agata            UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75            30.58  +     12.16
  7.Domino Zuzanna           SP Siemianice        SPS            31.43  +     13.01
  8.Adamkiewicz Kaja         UKS Azymut, Pabianic E7106044       34.59  +     16.17
  9.Stefańska Dorota         UKS Arkady, Raszków  P3506378       36.16  +     17.34
 10.Piekiełek Karolina       UKS Arkady, Raszków  P3506067       42.43  +     24.01
 11.Cegła Wiktoria           UKS Arkady, Raszków  P3506374       46.00  +     27.18
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         2.9km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hebda Julia              KS Koœcielec, Chrzan K4804520       31.04  +      0.00
  2.Pabich Hanna             UKS Azymut, Pabianic E7104168       33.05  +      2.01
  3.Goœciniak Wiktoria       UKS Arkady, Raszków  P3505486       35.32  +      4.28
  4.Kozłowska Hanna          UKS Azymut, Pabianic E7106045       36.03  +      4.59
  5.Rychłowska Julia         KS Koœcielec, Chrzan K4804519       37.09  +      6.05
  6.Zielińska Patrycja       UKS Arkady, Raszków  P3506078       39.09  +      8.05
  7.Lorenc Sara              UKS Azymut, Pabianic E7105241       39.56  +      8.52
  8.Trepczyńska Hanna        UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7505286       44.29  +     13.25
  9.Cieœlak Zofia            UKS Arkady, Raszków  P3506051       48.12  +     17.08
 10.Goœc Zofia               LO nr 1 Kępno        L1K            60.12  +     29.08
 11.Dobrosz Martyna          UKS Azymut, Pabianic E7106194       63.32  +     32.28
 12.Shats Margaritha         SP Siemianice        SPS            70.03  +     38.59
 13.Grzesiak Magdalena       SP Siemianice        SPS            73.08  +     42.04
 14.Gšska Gabriela           LO nr 1 Kępno        L1K            77.31  +     46.27
 15.Shats Karolina           SP Siemianice        SPS            88.11  +     57.07
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         3.8km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Uciechowska Oliwia       UKS Arkady, Raszków  P3504416       33.46  +      0.00
  2.Wojczyk Zofia            UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7505025       38.50  +      5.04
  3.Trzeciak Klaudia         UKS Arkady, Raszków  P3504999       42.51  +      9.05
  4.Waœko Anna               UKS Arkady, Raszków  P3505049       46.11  +     12.25
  5.Pietras Hanna            LO nr 1 Kępno        L1K            56.32  +     22.46
  6.Szefer Nina              LO nr 1 Kępno        L1K            59.20  +     25.34
    Mikołajczak Agata        LO nr 1 Kępno        L1K        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K18-21      4.4km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pabich Maria             UKS Azymut, Pabianic E7100330       33.29  +      0.00
  2.Cegiełka Milena          UKS Grom, Sokolniki  E1104115       39.33  +      6.04
  2.Ewiak-Paszyńska Alicja   UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75            39.33  +      6.04
  4.Garczarek Justyna        UKS Grom, Sokolniki  E11            43.31  +     10.02
  5.Uciechowska Amelia       UKS Arkady, Raszków  P3504035       46.23  +     12.54
  6.Krzyżostanek Partycja    UKS Grom, Sokolniki  E1103838       52.20  +     18.51
  7.Dobroœ Aleksandra        UKS Arkady, Raszków  P3503060       56.39  +     23.10
  8.Domagała Emilia          UKS Grom, Sokolniki  E1103835       60.14  +     26.45
  9.Stańczak Hanna           UKS Azymut, Pabianic E7106050       61.26  +     27.57
 10.Łšcka Julia              Indywidualnie        IND            68.03  +     34.34
 11.Glińska Paulina          LO nr 1 Kępno        L1K            69.51  +     36.22
 12.Mieszała Julia           UKS GOK, Galewice    E7306155       72.20  +     38.51
 13.Jabłońska Agata          LO nr 1 Kępno        L1K            77.43  +     44.14
 
Końcowe wyniki zawodów: K35+        3.5km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut, Pabianic E71            38.47  +      0.00
  2.Mazur Katarzyna          UKS Azymut, Pabianic E7100350       40.14  +      1.27
  3.Rubach Karolina          UKS Arkady, Raszków  P3506069       43.01  +      4.14
  4.Goldman Agata            UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75            43.41  +      4.54
  5.Sztranek Iwona           UKS Azymut, Pabianic E7104826       44.27  +      5.40
  6.Moroz-Gołacka Katarzyna  UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7505274       44.46  +      5.59
  7.Lorenc Joanna            UKS Azymut, Pabianic E71            58.09  +     19.22
  8.Palczewska Małgorzata    UKS Arkady, Raszków  P3506066       58.51  +     20.04
  9.Ruda-Ertel Krystyna      MUKS Junior, Ochędzy E70            65.46  +     26.59
    Uciechowska Anna         UKS Arkady, Raszków  P3505758   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: KM-10R      2.6km    0m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wrona Jan, Marta         Indywidualnie        IND            11.06  +      0.00
  2.Ziętek Hanna             UKS Arkady, Raszków  P3506373       12.35  +      1.29
  3.KaŸmierczak Zuznanna     UKS Arkady, Raszków  P3506372       12.40  +      1.34
  4.Rychlik Nadia            UKS Arkady, Raszków  P3506201       12.43  +      1.37
  5.Piaskowska Joanna        UKS Arkady, Raszków  P35            15.37  +      4.31
  6.Lerka Alex i Nadia       UKS Grom, Sokolniki  E11            17.07  +      6.01
  7.Goldmann Ada             UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75            20.08  +      9.02
  8.Dyczak Gabriela          UKS Arkady, Raszków  P3506368       24.27  +     13.21
  9.Krawiec Michalina        UKS Arkady, Raszków  P35            24.30  +     13.24
 10.Szczepaniak Antonina     UKS Arkady, Raszków  P35            24.31  +     13.25
 11.Kosińska Kaja            UKS Arkady, Raszków  P3506367       25.01  +     13.55
 12.Gasztych Amelia          UKS Grom, Sokolniki  E11            28.17  +     17.11
 13.Domagała Antoni          UKS Grom, Sokolniki  E11            31.04  +     19.58
 14.Rajski Kajetan           UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7506333       35.31  +     24.25
 15.Cegiełka Adam            MUKS Junior, Ochędzy E70            51.35  +     40.29
 
Końcowe wyniki zawodów: M10N        2.6km    0m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Piaskowski Michał        UKS Arkady, Raszków  P3506387        8.54  +      0.00
  2.Pakos Maciej             UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7506020        9.35  +      0.41
  3.Stolarek Marcel          UKS GOK, Galewice    E73            10.47  +      1.53
  4.Pakos Tomasz             UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7506024       11.04  +      2.10
  5.Domagała Oliwier         UKS Grom, Sokolniki  E11            12.09  +      3.15
  6.Kowalczyk Wojciech       UKS GOK, Galewice    E73            14.55  +      6.01
  7.Lorenc Samuel            UKS Azymut, Pabianic E7106264       15.35  +      6.41
  8.Bartosik Ksawery         UKS GOK, Galewice    E73            19.26  +     10.32
  9.Stagraczyński Miłosz     UKS Arkady, Raszków  P3506384       20.49  +     11.55
 10.Rajski Dawid             UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7506334       24.07  +     15.13
 11.Dziembowski Jacek        UKS Azymut, Pabianic E71            43.16  +     34.22
 12.Pałamarz-Podgórny Ignacy KS Tęcza Brzezia Łšk D05            47.10  +     38.16
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         2.2km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pałamarz-Podgórny FlorianKS Tęcza Brzezia Łšk D05            22.24  +      0.00
  2.Drygas Cezary            UKS Arkady, Raszków  P3506052       32.54  +     10.30
  3.Wróbel Karol             SP Siemianice        SPS            39.05  +     16.41
  4.Fórmański Franciszek     UKS Arkady, Raszków  P3506055       39.32  +     17.08
  5.Rachwalak Kacper         SP Siemianice        SPS            47.06  +     24.42
    Wolski Ivo               UKS Azymut, Pabianic E7106270   NKl               
    Bielawski Antoni         UKS Azymut, Pabianic E7106257   NKl               
    Stasik Aleksander        UKS GOK, Galewice    E73        NKl               
    Brożyna Antoni           UKS GOK, Galewice    E73        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         3.1km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wiœniewski Adam          UKS Azymut, Pabianic E7104406       27.13  +      0.00
  2.Domagała Konrad          UKS Grom, Sokolniki  E1105800       36.49  +      9.36
  3.Galar Franciszek         UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7506188       44.20  +     17.07
  4.Jeż Krzysztof            LO nr 1 Kępno        L1K            45.39  +     18.26
  5.Moska Dawid              LO nr 1 Kępno        L1K            64.40  +     37.27
  6.Siudek Paweł             UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7506331       78.20  +     51.07
    Pawiński Mateusz         SP Siemianice        SPS        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         3.9km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Trepczyński Franciszek   UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7504220       34.04  +      0.00
  2.Domagała Jakub           UKS Grom, Sokolniki  E1104388       34.56  +      0.52
  3.Cegiełka Konrad          UKS GOK, Galewice    E7304336       39.21  +      5.17
  4.Teper Adam               LO nr 1 Kępno        L1K            45.52  +     11.48
  5.Chmura Patryk            UKS Arkady, Raszków  P3504994       50.19  +     16.15
 
Końcowe wyniki zawodów: M18-21      5.8km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Janczyk Patryk           UKS Azymut, Pabianic E71            44.27  +      0.00
  2.Narożny Kacper           UKS GOK, Galewice    E7304119       46.31  +      2.04
  3.Łšcki Jakub              UKS Azymut, Pabianic E7103296       48.14  +      3.47
  4.Ertel Jacek              MUKS Junior, Ochędzy E70            49.03  +      4.36
  5.Łšcki Łukasz             Indywidualnie        IND            49.46  +      5.19
  6.Hryciuk Mikołaj          UKS Grom, Sokolniki  E1103836       58.23  +     13.56
  7.Gliński Jakub            LO nr 1 Kępno        L1K            63.49  +     19.22
  8.Kuszka Rafał             Indywidualnie        IND            78.49  +     34.22
  9.Nedilko Bohdan           LO nr 1 Kępno        L1K            88.01  +     43.34
 
Końcowe wyniki zawodów: M35+        4.3km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Trepczyński Jarosław     UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7504221       32.18  +      0.00
  2.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7504657       37.42  +      5.24
  3.Tomecki Tomasz           MKS Metalowiec, ŁódŸ E1705122       39.28  +      7.10
  4.Kryjomski Jerzy          KS Koœcielec, Chrzan K4800963       41.15  +      8.57
  5.Piaskowski Paweł         UKS Arkady, Raszków  P3506393       44.05  +     11.47
  6.Owcarz Rafał             KS Koœcielec, Chrzan K4806326       47.12  +     14.54
  7.Wójcik Łukasz            UKS Azymut, Pabianic E71            48.13  +     15.55
  8.Hebda Ireneusz           KS Koœcielec, Chrzan K4805266       48.29  +     16.11
  9.Malczewski Wojciech      UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7506026       49.13  +     16.55
 10.Skonieczny Andrzej       KInO ORIENTOP, Wrocł D0302979       50.52  +     18.34
 11.Sztranek Paweł           UKS Azymut, Pabianic E7104827       64.08  +     31.50
    Uciechowski Bogdan       UKS Arkady, Raszków  P3505759   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN        1.6km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Marszałek Alan           UKS Grom, Sokolniki  E11             9.03  +      0.00
  2.Korek Kacper             UKS Grom, Sokolniki  E1103837       10.58  +      1.55
  3.Woœ Mikołaj              UKS Grom, Sokolniki  E11            11.15  +      2.12
  4.Okoń Przemysław          Indywidualnie        IND            13.28  +      4.25
  5.Wolska Agnieszka         UKS Azymut, Pabianic E71            13.35  +      4.32
  6.Glanc Marcin i Piotr     IND Mikorzyn         INM            14.17  +      5.14
  7.Łomża-Trepczyńska Marta  UKS Orientuœ, ŁódŸ   E7505668       20.22  +     11.19
  8.Wojtczak Marcelina       UKS Arkady, Raszków  P35            22.20  +     13.17
  9.Bielawna Aleksandra      UKS Arkady, Raszków  P35            22.25  +     13.22
 10.Wasiak Wiktor            IND Mikorzyn         INM            22.55  +     13.52
 11.Dyczak Mikołaj           UKS Arkady, Raszków  P35            23.32  +     14.29
 12.Palczewska Hanna         UKS Arkady, Raszków  P3506065       25.06  +     16.03
 13.Krawiec Hanna            UKS Arkady, Raszków  P3506196       26.10  +     17.07
 14.Pakos Marta              UKS Orientuœ, ŁódŸ   E75            32.06  +     23.03